JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مهارت آموختگان روستای کلاته سیدعلی همزمان با پایان دوره حرفه شیرینی پزی درجه2

به گزارش روابط عمومی مرکز : در این نمایشگاه که همزمان با پایان دوره حرفه شیرینی پزی درجه2 برگزار گردید، مهارت آموختگان روستای کلاته سیدعلی توانمندیهای مهارتی خود را در محل حسینیه روستا در معرض دید روستائیان قرار دادند٠

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گرانقدر این روستا ،شکلات روستا و مهاجرت روستاییان به شهر را يكي از دغدغه هاي نظام بر شمردو بيان داشت مرکز اموزش فني و حرفه اي با ظرفيت هاي موجود نيز همسو با این اهداف گام برداشته است.

 مالدار تنها با تشکر از دهیار و شورا محترم روستا و عموم مردم بيان داشت تلاش داريم با اجرا این برنامه ها زمینه را برای ایجاد اشتغال پایدار و توسعه مشاغل خانگی و ایجاد وارده امید در روستاها جهت مهاجرت معکوس محقق نماييم.

در پایان دهیار روستا با اعطا لوح تقدیر از زحمات مهندس مالدار تنها و مربی کارگاه سرکار خانم فوداجی تقدیر وتشکر نمودند و کار آموزان دوره ی آموزشی را تشویق به ایجاد تعاونی در روستا نمود و خواستار برگزاری دوره های تکمیلی ویژه زنان روستا در جهت افزایش مهارت و توانایی های تخصصی آنها شدند.

▪️اضافه میگردد دوره آموزشی شيريني پز درجه٢ به مدت ١٩٠ ساعت که شامل آموزشهای نظری ومهارتی میباشد در روستای كلاته سيدعلي برگزار گردید.