JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

به مناسبت هفته گرامیداشت پدافند غیر عامل برگزار شد :اجرای کارگاه پدافند غیر عامل در مرکز آموزش فنی و حرفه شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز :این کارگاه آموزشی یک روزه با حضور کارکنان ، مربیان و کار آموزان مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان نهبندان در محل سالن اجتماعات مرکز برگزار شد.
 سرگرد رضایی رئیس پلیس پیشگیری و عملیات منطقه انتظامی شهرستان ، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص پدافند غیرعامل و بازخوانی فرمایشات ایشان مبنی بر این که " امروز اهمیت پدافند غیرعامل قاعدتاً برای همه بایستی شناخته شده باشد ، اهتمام شما کار را پیش می برد. از این رو بایستی هریک از ارگان های اجرایی با توجه به تخصص خود در این امر مشارکت نمایند." توضیحاتی در مورد این کارگاه آموزشی ایراد نمود.
وی در ادامه برنامه آموزشی کارگاه را با سر فصل های 1- مفاهیم و کلیات پدافند غیرعامل 2- راهبردهای پدافند غیرعامل کشور 3- جایگاه پدافند غیرعامل در مدیریت بحران 4- مدیریت بحران و پدافند غیرعامل برای حاضرین در جلسه، ارائه نمود.
رئیس پلیس پیشگیری و عملیات منطقه انتظامی شهرستان در پایان با اشاره به اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی همواره در فکر صدمه و آسیب به مردم انقلاب هستند بر آمادگی کامل نیروی انتظامی از طریق پدافند غیر عامل ، در برخورد با هر گونه خطر احتمالی دشمنان تاکید نمود.