JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان عنوان نمود : اجرای کامل تعهدات مرکز آموزش فنی حرفه ای نهبندان در اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی

به گزارش روابط عمومی مرکز : مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در کارگروه اشتغال و سرمایه گزاری شهرستان از اجرای کامل تعهدات مرکز آموزش فنی حرفه ای نهبندان در اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی خبر داد.

در این کارگروه که با حضور اعضای ستاد اشتغال شهرستان و جمعی از مدیران کل استان تشکیل شد فرماندار شهرستان اجرای طرح کاروان مهارتی زندگی و فنی وحرفه ای امید نهبندان را برای اولین بار در کشور گامی مهم در جهت تحقق اقتصاد مقاوتی و توسعه  در رونق مشاغل خانگی در روستاها عنوان نمود.
مهندس نظافت در ادامه به آموزش بیش از 112000 نفر- ساعت به 737 نفر از متقاضیان روستایی ، عشایری  و مناطق محروم ومرزی شهرستان با همکاری امور بانوان و خانواده فرمانداری و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان  در قالب این طرح اشاره نمود و اذعان داشت : پروپوزال نهایی این طرح جهت تصویب به نام شهرستان به معاونت امور زنان ریاست جمهوری ارسال شده است .
درادامه مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان به تعهدات اشتغال دولت در سال 96 اشاره نمود و اجرای طرح مهارت آموزی درمحیط کار واقعی را یکی از برنامه های دولت  در تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال پایدار عنوان نمود.
مهندس سنجری در ادامه تعهد شهرستان در سال 96 در این طرح 27  اعلام نمود و از عملکرد مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان در ثبت 35 نفر از متقاضیان در 6 ماهه اول سال 96  تقدیروتشکرنمود.