JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی از طرحهای اقتصاد مقاومتی و توانمندسازی روستای آرویز

به گزارش روابط عمومی مرکز : مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی از طرحهای اقتصاد مقاومتی روستای آرویز شهرستان نهبندان بازدید نمود.


در بازدید از این طرح  که با هدف توانمند سازی زنان و ایجاد اشتغال پایدار در روستای آرویز اجرا می شود مهندس خوش آیند به همراه  معاون آموزش وپژوهش  اداره کل ، دهیار و رئیس شورا از نزدیک با روند اجرای طرح آشنا گردیدند.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان در این بازدید اظهار داشت  85  نفر از متقاضیان مهارت آموزی ، دوره های آموزشی نازکدوز زنانه درجه دو  ، چهل تکه دوزی بادست ، دوزنده کیف چرم و سازنده گلهای رویایی و کریستالی را بر اساس تعهدات مرکز و پی گیری تفاهم نامه فی مابین امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان فرا می گیرند و در پایان دوره با قبولی در آزمون سنجش وارزشیابی مهارت ، موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد.
در ادامه این بازدید مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان از کارگاه خود اشتغالی خانم شهسوار پور بازدید نمود.
مالدارتنها در این بازدید با اشاره به اینکه خانم شهسوار پور با گذراندن دوره های مهارت آموزی در رشته صنایع پوشاک اقدام به راه اندازی یک کارگاه خانگی تولید پوشاک نموده اذعان داشت در حال حاضر این خانم با سه نفر دراین کارگاه مشغول بکار می باشند.

 

سایت های مرتبط

نظرسنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟

زیاد - 54.5%
متوسط - 4.5%
کم - 40.9%

كل آرا: 22
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 04 مارس 2019 - 00:00