JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

رئیس مرکز اموزشی فنی و حرفه ای شهرستان عنوان نمود: آغاز ثبت نام از متقاضیان دریافت پروانه مهارت صنعت ساختمان و صنایع دستی و تفاهمنامه قالی بافان

به گزارش روابط عمومی مرکز: مالدار تنها با اشاره به اینکه ثبت نام این آزمون از 20 ابان ماه آغاز شده و تا 27 ابان ادامه خواهد داشت افزود، متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.advari.irantvto.ir   نسبت به ثبت نام در حرفه مورد نظر اقدام نمایند.    

وی همچنین خاطرنشان نمود ازمون متقاضیان در مورخ 07/09/ 98برگزار خواهد شدومتقاضیان در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی در ازمون تئوری و عملی گواهینامه مهارت و پروانه مهارت ساختمانی دریافت خواهند کرد و میتوانند از مزایای گسترده آن نظیر بیمه تامین اجتماعی ,تسهیلات اشتغالزایی و... بهره مند شوند.

برگزاری کارگاه آموزشی ((اعتیاد و پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر)) در مرکز آموزش فنی وحرفه ای نهبندان با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان.

به گزارش روابط عمومی مرکز : مالدارتنها در حاشیه برگزاری این کارگاه ، با اشاره به اینکه استفاده از مواد مخدر مشکلات زیادی را از نظر اجتماعی می­تواند برای خانواده­های درگیر با این موضوع به همراه داشته باشد ، افزود : امروزه تمایل نسل جوان به استفاده از مواد مخدر بیش از پیش است و تلاش ما با برپایی چنین کارگاه­هایی جلوگیری مصرف سوء این مواد و به دنبال آن کاهش مشکلات اجتماعی است.

اضافه می گردد : این کارگاه،با حضور جانشین رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدرشهرستان ، برگزار شد و با توجه به اهمیت موضوع و گسترش مواد مخدر صنعتی، در این کارگاه، آسیب‌های جسمی و روانی ناشی از استفاده مواد مخدر صنعتی و سنتی و همچنین مهم ترین دلایل گرایش جوانان به مواد مخدر تشریح شده و آگاه سازی لازم در این رابطه صورت گرفت.

 

کارگاه آموزشی تصحیح قرائت نماز برای مهارت آموزان ،مربیان و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان برگزار گردید.

کارگاه آموزشی تصحیح قرائت نماز در روز شنبه 11 آبان ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام و المسلمین قریب امام جماعت، مهارت آموزان، مربیان و کارکنان مرکز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان در این کارگاه آموزشی حجه الاسلام و المسلمین قریب امام جماعت مرکز در خصوص ارزش و جایگاه اقامه نماز در شرع مقدس و آثار و برکات بی شمار این فریضه الهی مطالبی را عنوان نمود.

وی در بخش دیگری از بیانات خود افزود اگر انسان رستگاری و سعادتمندی دنیا و آخرت را بخواهد باید اهل نماز باشد و این فریضه الهی را در اولویت اول برنامه های زندگی خود قرار دهد.

در ادامه این جلسه حجه الاسلام و المسلمین قریب ضمن بیان قواعد و آداب صحیح نماز آموزشهای لازم در خصوص اقامه نماز صحیح را به مهارت آموزان مرکز ارائه دادند و به صورت عملی به تصحیح قرائت نماز مهارت آموزان پرداختند.

برگزاری دومین جلسه شورای گسترش، نظارت و ارزیابی آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان در سال 98

به گزارش روابط عمومی مرکزدومین جلسه شورای گسترش نظارت و ارزیابی آموزشی با حضور مربیان و کارکنان اداری برگزار گردید.


در ابتدای این جلسه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان ضمن گرامیداشت 13 آبان ماه بر ضرورت تدوین سند مهارتی و اموزشی مرکز تاکید نمود و اظهار داشت : تهیه این سند که باهمکاری شرکا وذینفعان مهارتی شهرستان صورت گرفت قطعا ما را در ارائه اموزشهای منطبق با نیاز بازار کار منطقه و همچنین افزایش کیفیت این آموزشها یاری خواهد نمود.
مالدارتنها در ادامه با تقدیر وتشکر ازتلاش همکاران درانجام امور مرکز،تعامل سازنده با شرکا وذینفعان آموزش مهارت در شهرستان را گامی بلند درجهت تحقق برنامه های مرکز عنوان نمود.
در ادامه این جلسه عملکرد مرکز در بخشهای مختلفی از قبیل : اجرای شیوه نامه و دستورالعملهای جدید،  اموزش ، سنجش و ارزشیابی ، مورد بررسی قرارگرفت و همکاران  دیدگاهها و نظرات خود را در این خصوص اعلام نمودند و درپایان تصمیمات لازم جهت انجام تعهدات مرکز اتخاذ شد.

بازدید فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و معاون برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني فرماندار به همراه جمعی از رواسای ادارات از کارگاه های مهارت آموزی ویژه طرح بازآفرینی شهر نهبندان

به گزارش روابط عمومی مركز اموزش فني و حرفه اي نهبندان در اين بازديد كه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و معاون برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني فرماندار به همراه جمعی از رواسای ادارات حضور داشتند از کارگاه های مهارت آموزی ویژه  طرح بازآفرینی شهرنهبندان درمحله هاي عاشوراخانه و مسجد بلال بازدید به عمل آمد.

مالدار تنها رئیس مرکز از روندآموزشهای مهارتی درمحله های هدف  گزارشی را ارائه نمود وافزودکه آموزشهای مهارتی یک نعمت بزرگ برای این محله می باشد ومردم باید جهت اشتغال وتوسعه همگانی تلاش دوچندانی داشته باشند.

درادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و معاون برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني فرماندار از طرح های موجود اعلام رضایت وازمجموعه فنی وحرفه ای تقدیر وتشکر نمودند.

لازم به ذكر است اين دوره ها شامل خياطي ، قالي بافي و شيريني پزي مي باشد كه در مساجد عاشوراخانه و  بلال  در حال برگزاري ميباشد.