JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری جلسه شورای اداری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز : جلسه شورای اداری با حضور کلیه همکاران ، در محل سالن جلسات برگزار شد.
 در این جلسه رئیس مرکز ابتدا ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ماه محرم ایام سوگواری و عزاداری سالار شهیدان و تقدیر و تشکر ازهمکاران  اظهار داشت : به منظور رسیدن به اهداف ترسیمی سازمان ، می بایستی انظباط اداری کاملاً رعایت گرددو با توجه به مشکلات اقتصادی موجود و تحقق سیاستهای حمایتی و اقتصادی ، نهایت صرفه جویی در هزینه های مختلف اداری نیز صورت پذیرد  .
مالدار تنها در ادامه خواستار مصرف بهینه انرژی و صرفه جویی در همه امور شد و گفت : با توجه به اینکه اعتبار ات موجود جوابگوی نیازهای دستگاه نمی باشد باید صرفه جویی سرلوحه کار همه قرار گیرد.

 وی در پایان از تلاش و همراهی همکاران در پیشبرد اهداف سازمان  تقدیر و تشکر نمود.

 

در راستای اجرای تفاهم نامه با ستاد ملی بازآفرینی شهری انجام می گیرد : اجرای دوره ی آموزشی شیرینی پز شیرینی های خشک در محل مسجد چهارده معصوم شهرستان نهبندان

این دوره که  با حضور 19 نفر از متقاضیان  اجرا گردید، مهارت آموزان ، دوره شیرینی پز شیرینی های خشک را به مدت 51 ساعت که شامل 12 ساعت آموزش نظری و 39 ساعت آموزش عملی می باشد فرا گرفتند.
مهارت آموزان ، شایستگی های این حرفه را که شامل تهیه شیرینی های دانمارکی و کرم آن، تهیه شیرینی نخودچی، برنجی، نارگیلی و تهیه خمیرهای شیرینی و نیز تهیه کیک صبحانه می باشد فرا گرفته و در پایان با شرکت در آزمون پایان دوره و قبولی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد.

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با کمک های اولیه و آمادگی در مقابل حوادث وبلایای طبیعی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز :در راستای توسعه آموزش های امدادی و نيز ارتقای آمادگی مهارت آموزان در زمينه مقابله با حوادث و سوانح طبيعی ، کارگاه آموزشی کمک های اوليه و امداد و نجات با همکاری جمعيت هلال احمر شهرستان در محل مرکز برگزار شد.

شرکت کنندکان با اهمیت موضوع و نحوه برخورد با مصدومين دربلايای طبيعی و همچنین نظام مراقبت پس از وقوع بلایای طبیعی آشنا شدند .

به گزارش روابط عمومی مرکز :در راستای توسعه آموزش های امدادی و نيز ارتقای آمادگی مهارت آموزان در زمينه مقابله با حوادث و سوانح طبيعی ، کارگاه آموزشی کمک های اوليه و امداد و نجات با همکاری جمعيت هلال احمر شهرستان در محل مرکز برگزار شد.

شرکت کنندکان با اهمیت موضوع و نحوه برخورد با مصدومين دربلايای طبيعی و همچنین نظام مراقبت پس از وقوع بلایای طبیعی آشنا شدند .

بازدیدرئیس زندان و اقدامات تامینی و تربیتی شهرستان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان

به گزارش روابط عمومی : رئیس و جمعی از کارکنان اداره زندان از دوره های آموزشی کمک نقاش ساختمان و لوله کشی گاز خانگی و تجاری بازدید نمودند.


 این دوره ها که  در راستای تفاهم نامه آموزشی  با اداره زندان واقدامات تامینی وتربیتی شهرستان  وبا هدف  توانمندسازی و کاهش آسیب های اجتماعی در حال برگزاریست ، در مجموع تعداد 31 نفرحضور دارند و آموزش های نظری ومهارتی شغلی را فرا خواهند گرفت.
ابراهیمی در پایان این بازدید ضمن تقدیر وتشکر ازمرکز آموزش  فنی و حرفه ای شهرستان با اشاره به تعامل ایجاد  شده بین ، دادستانی ، اداره زندان  و مرکز فنی و حرفه ای شهرستان خواستار استفاده حداکثری از ظرفیت ایجادشده در شهرستان شد.

در راستای تفاهم نامه آموزشی با اداره زندان واقدامات تامینی وتربیتی شهرستان انجام شد : اجرای دوره ی آموزشی مهارت کمک نقاش ساختمان درجه 2 در مرکز آموزش فنی وحرفه ای نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز : این دوره که با حضور 14 نفر  و با هدف  توانمندسازی زندانیان و کاهش آسیب های اجتماعی آغاز گردیده مهارت آموزان ، شایستگی های مربوط به حرفه کمک نقاش ساختمان درجه 2  را که شامل نقشه خوانی ، متره كاركردن کار ، ساختن گچ وكشيدن گچ زنده و کشته  ، آماده  سازی سطوح گچي ، سمباده كاري سطوح بتونه كاري شده ، همكاري در زدن رنگ نيمه پلاستيك روي سقف ، آستركاري با رنگ پلاستيك ، روغن اندود كردن سطوح گچي ،  همكاري در زدن رنگهاي روغني روي سطوح گچي زيرسازي شده همكاري در زدن رنگ روغني مات و براق روي سطوح چوبي و صفحات مصنوعي همكاري در زدن رنگ هاي روغني سطوح فلزي و همكاري در رنگ آميزي استخرمی باشد را به مدت 177 ساعت که شامل 45 ساعت نظری و 132  ساعت عملی را فرا خواهند گرفت و با شرکت در آزمون پایان دوره و قبولی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد.