JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید دانش آموزان دبیرستان هیئت امنایی فرهنگیان از مرکز نهبندان

 به گزارش روابط عمومی مرکز : گروهی از دانش آموزان دبیرستان هیئت امنایی فرهنگیان  از مرکز آموزش فنی و حرفه ای دو منظوره شهرستان نهبندان بازدید نمودند.
در این بازدیدکه تعداد25 نفر از دانش آموزان به همراه دبیران شرکت داشتند با حضور در کارگاههای آموزشی  مرکز از نزدیک با نحوه ارائه خدمات آموزش مهارت آشنا شدند و مشاوره و راهنمایی کاملی در باب اهمیت آموزشهای مهارتی و نحوه شرکت در دوره های آموزشی مرکز دریافت نمودند.

برگزاری کارگاه آموزشی حفاظت فنی و ایمنی در محیط کار در مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز: کارگاه آموزشی حفاظت فنی و ایمنی در محیط کار ویژه کارآموزان مربیان و پرسنل مرکز  باحضور مهندس افشاریان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان برگزار گردید.


هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی آشنایی کارآموزان با ایمنی محیط کار و حفظ جان افرادی که در محیط کارگاهی مشغول فعالیت و کار هستند و نگهداری صحیح تجهیزات و مواد مصرفی کارگاهی می باشند .

مهندس افشاریان به شرکت کنندگان در این کارگاه برخی از نکات ایمنی پیرامون چگونگی برخورد با حوادث و حادثه دیده ، اصول ایمنی دستگاههای چرخنده ، پیشگیری از حوادث مکانیکی ، راهکارهای کاهش آسیب و حوادث نکاتی را  را برای حاضرین بیان نمود.

برگزاری دروه ی آموزشی مهارت آشپز در مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز : دوره ی آموزشی مهارت آشپز در مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران نهبندان در حال برگزاری است.
در این دوره که با حضور19 نفر از متقاضیان در حال اجرا میباشد ، مهارت آموزان ، دوره ی آشپز را به مدت 250 ساعت که شامل 70 ساعت آموزش نظری و 180 ساعت آموزش عملی می باشد فرا میگرند.


 بخشی از شایستگی های حرفه آشپز انواع خورش و غذاهاي گوشتي و غذاهاي سنتي و تهيه برخي غذاهاي خميري و تهيه سالاد و اردور،کاناپ و کوکتل ميگو و پوره وتهيه دسر وتهيه صبحانه و نهايتا آماده سازي ،آرايش ميز و آماده کردن غذا و تزئين آن جهت سرو را انجام مي دهد.


 متقاضیان در پایان با شرکت در آزمون پایان دوره و قبولی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد.

بازدید از دوره آموزشی حرفه مشبک کار چوب روستای چاهداشی و برگزاری کارگاه مشاوره پایان دوره آموزشی

به گزارش روابط عمومی مرکز : در این بازدید کارشناس مرکزاز نزدیک ،  نظرات کاراموزان را در مورد نحوه  اجرای دوره آموزشی  مورد ارزیابی قرارداد.

فرخفال در این بازدید ضمن مشاوره پایان دوره کاراموزان ، مواردی از قبیل سايتهاي اطلاع رساني شغلي، كاريابي وكارآفريني ، معرفي منابع شغلي، مهارتهاي كاريابي ،و توجیه در خصوص رهگیری شغلی را برای حاضرین تبیین وتشریح نمود.

 

برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس تشریح برنامه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان

 به گزارش روابط عمومی مرکز :  در این  ویدئو کنفرانس استانی که  با حضور نمایندگان محترم ناحیه مقاومت سپاه ، نیروی انتظامی و هنگ مرزی شهرستان برگزار شد ، تفاهم نامه منعقدشده فی مابین ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت تعاون کار ، توسط مدیر کل محترم آموزش فنی وحرفه ای استان ، تشریح شد وتعهدات شهرستانی در هر بخش ابلاغ گردید.


رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای در ادامه جلسه با اشاره به  ظرفیتها وامکانات شهرستان آمادگی مجموعه شهرستان را برای ارائه خدمات آموزش مهارت به متقاضیان وظیفه  اعلام نمود.

در پایان جلسه نیز حاضرین از کارگاههای آموزشی ونمایشگاه توانمندیهای مهارت آموختگان مرکز بازدید نمودند.

بازدید کنندگان با اشاره به ظرفیتهای مناسب آموزشی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بر لزوم هدایت سربازان وظیفه ، کادر نیروهای مسلح وهمچنین خانواده آنها  به سمت مهارت آموزی واستفاده از امکانات مجموعه  تاکید نمودند و خواستار عملیاتی شدن هرچه سریعتر تفاهم نامه فی مابین شدند.