JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری آزمون هماهنگ مرحله هشتم در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز :هشتمین مرحله آزمون های هماهنگ در مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان برگزار گردید.

در این مرحله که به صورت هماهنگ کشوری در روز جمعه 1396/11/27 برگزار گردید. در مجموع 223 نفر در رشته های مختلف به رقابت پرداختند. لازم به ذکر است که آزمون شوندگان در صورت کسب حداقل نمره کتبی و قبولی در آزمون عملی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد

در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی انجام شد: اجرای دوره ی نقاش شیشه های تزیینی (ویترای )در روستای حسین آباد

به گزارش روابط عمومی مرکز : در راستای تحقق اقتصادی ، کارگاه  آموزشی نقاش شیشه های تزیینی (ویترای) در روستای حسین آباد از توابع شهرستان نهبندان در حال برگزاری است.

در این دوره که با حضور 15نفر از متقاضیان در حال اجرا میباشد ، مهارت آموزان ، حرفه نقاش شیشه های تزیینی (ویترای) را به مدت 130 ساعت که شامل 40 ساعت آموزش نظری و 90 ساعت آموزش عملی می باشد فرا میگرند.

بخشی از شایستگی های حرفه نقاش شیشه های تزیینی (ویترای) که در طول دوره مهارت آن آموزش داده می شود شامل: شایستگی های ابزار شناسی و به کارگیری رنگ ها، طراحی و ترسیم انواع طرح ها و نقوش ویترای ، خمیر ریزی روی انواع سطوح ، ساخت قیف خمیر ریزی ، رنگ آمیزی بر روی انواع سطوح ، اجرای کار ویترای با خمیر رنگی ، اجرای طرح ترکیبی شیشه و آینه ، اجرای ظروف کاربردی با شیشه ، فیکسه کاری پشت ویترای و همچنین رنگ آمیزی می باشد.

دیدار رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای با بخشدار مرکزی شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز : مالدارتنهادراین جلسه گزارشی از عملکرد آموزشی مرکز در بخش توانمندسازی روستاییان وعشایر بخش مرکزی شهرستان ارائه نمود .

وی در ادامه به تشریح طرح توانمندسازی روستائیان عشایر مناطق محروم ومرزی در شهرستان پرداخت و برضرورت همراهی بخشداری های شهرستان وهمچنین همکاری دهیاران وشوراهای اسلامی روستاها در جهت اجرای موفق کیفی وکمی این طرح  تاکید نمود.

بخشدار مرکزی شهرستان نیز در این جلسه با اشاره به زنجیره توسعه روستایی ، آموزش وتوانمندسازی را یکی از ارکان و حلقه های اصلی در تحقق برنامه های توسعه ای در روستاها عنوان نمود.

دکتر ارشادی در ادامه ضمن اعلام رضایت از عملکرد مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان در بخش توانمندسازی روستاییان خصوصا زنان روستایی، آمادگی بخشداری مرکزی را برای همکاری بیش از پیش با فنی وحرفه ای شهرستان اعلام نمود.

دیدار رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای با رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز: مالدار تنها در این جلسه با اشاره به اهمیت وجود تعاونیها خصوصا تعاونیهای خرد زنان روستایی ، آموزش و توانمندسازی مهارتی را یکی از ارکان اصلی موفقیت تعاونیها ذکر کرد و افزود آموزشهایی که با هدف ارتقا کمی و کیفی محصولات کشاورزی و فرآوری آنها و همچنین توسعه صنایع دستی منطقه، به متقاضیان تشکیل تعاونی ارائه شود قطعا موجبات توسعه اقتصادی روستا و به تبع آن منطقه را فراهم می آورد.

رئیس اداره تعاون روستایی نیز در این جلسه ضمن اعلام رضایت از انعقاد تفاهم نامه فی مابین که منجر به افزایش مهارت و توانمندی روستاییان و اعضای تشکلهای تعاونی روستایی می شود، به تشریح فعالیتهای تعاونیهای روستایی در شهرستان پرداخت . پرنده در ادامه نبود مهارتهای کارآفرینی ، کسب و کار و بازار یابی را از عمده ، نقاط ضعف تشکلهای تعاونی تولید شهرستان نامید و اظهار امیدواری نمود پی گیری و اجرای این تفاهم نامه منجر به موفقیت بیش از پیش تعاونیهای تولید کشاورزی و صنایع دستی در زمینه کمیت و کیفیت تولید و فرآوری محصولات تعاونیها شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز: مالدار تنها در این جلسه با اشاره به اهمیت وجود تعاونیها خصوصا تعاونیهای خرد زنان روستایی ، آموزش و توانمندسازی مهارتی را یکی از ارکان اصلی موفقیت تعاونیها ذکر کرد و افزود آموزشهایی که با هدف ارتقا کمی و کیفی محصولات کشاورزی و فرآوری آنها و همچنین توسعه صنایع دستی منطقه، به متقاضیان تشکیل تعاونی ارائه شود قطعا موجبات توسعه اقتصادی روستا و به تبع آن منطقه را فراهم می آورد. رئیس اداره تعاون روستایی نیز در این جلسه ضمن اعلام رضایت از انعقاد تفاهم نامه فی مابین که منجر به افزایش مهارت و توانمندی روستاییان و اعضای تشکلهای تعاونی روستایی می شود، به تشریح فعالیتهای تعاونیهای روستایی در شهرستان پرداخت . پرنده در ادامه نبود مهارتهای کارآفرینی ، کسب و کار و بازار یابی را از عمده ، نقاط ضعف تشکلهای تعاونی تولید شهرستان نامید و اظهار امیدواری نمود پی گیری و اجرای این تفاهم نامه منجر به موفقیت بیش از پیش تعاونیهای تولید کشاورزی و صنایع دستی در زمینه کمیت و کیفیت تولید و فرآوری محصولات تعاونیها شود

چکاب رایگان خودروهای انژکتوری با دستگاه دیاگ در مرکزآموزش فنی و حرفه ای به مناسبت ایام مبارک دهه فجر

به گزارش روابط عمومی مرکز : خدمات فنی رایگان تست دیاگ خودروهای انژکتوری بمناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر راه اندازی شد.
این برنامه که  در مرکزآموزش فنی و حرفه ای و در کارگاه اتومکانیک و از طریق اطلاع رسانی به شهروندان انجام شد ، دارندگان خودروهای انژکتوری از خدمات رایگان  این برنامه نظیر تست دیاگ و بازدید کلی خودرو ، زیر نظر مهندس گویا مربی کارگاه بهره مند شدند.