JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

در راستای اجرای تفاهم نامه با نیروهای مسلح انجام می گیرد : اجرای دوره ی آموزشی سرویس نگهداری خودرو در محل هنگ مرزی شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز : دوره ی آموزشی مهارت سرویس نگهداری در محل هنگ مرزی نهبندان در حال برگزاری است .
در این دوره که با حضور 17نفر از متقاضیان در حال اجرا می باشد ، مهارت آموزان دوره سرویس نگهداری خودرو را به مدت 160 ساعت که شامل 44 ساعت آموزش نظری و 116 ساعت آموزش عملی می باشد فرا میگیرند .

خشی از شایستگی های حرفه سرویس نگهداری توانایی تنظیم شمع توانایی تنظیم دلکو،  توانایی تعویض روغن ، توانایی حدیده و غلاویز کاری ، توانایی تعویض تسمه تایم توانایی فیلر گیری و شیم گیری ، توانایی سرویس استارت و الترناتور می باشد .
متقاضیان در پایان با شرکت در آزمون پایان دوره و قبولی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد .

اجرای دوره ی آموزش مهارت سازنده گل های رویائی و کریستالی در در روستای اسماعیل اباد

به گزارش روابط عمومی مرکز : دوره ی آموزشی گل های کریستالی  و رویائی در روستای اسماعیل آباد از توابع شهرستان نهبندان در حال برگزاری میباشد.

در این دوره که 21 نفر از متقاضیان مهارت آموزی حضور دارند ، مهارت آموزان ، شایستگی های مربوط به حرفه سازنده گلهای رویایی و کریستالی را که شامل دسته بندي اجزاء تشكيل دهنده گل ها ، بكارگيري رنگ ، بكارگيري ابزار و آماده سازي وسايل كار ، رنگ آميزي گلبرگ ها و برگ هاي مات و كريستال ، ساخت نمونه هايي از گل هاي كريستالي رويايي و افشانه ها به صورت طبيعي و فانتزي ، تهيه و ساخت شاخه گل مونتاژ كردن گل هاي كريستالي و رويايي ، تهيه و ساخت دكوري هاي مختلف با گل هاي كريستال رويايي میباشد را به مدت 105 ساعت که شامل 13 ساعت نظری و 92  ساعت عملی می باشد را فرا خواهند گرفت و با شرکت در آزمون پایان دوره و قبولی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد.

در راستای تحقق شعار سال رونق تولید انجام می گیرد : اجرای دوره ی نازک کار چوب در روستای خوانشرف

به گزارش روابط عمومی مرکز : در این دوره که بر اساس سیاستهای ابلاغی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان در خصوص تحقق شعار سال با نام رونق تولید و با حضور  20نفر از متقاضیان در حال برگزاریست

، مهارت آموزان ، حرفه نازک کار چوب را به مدت 320 ساعت که شامل 62 ساعت آموزش نظری، 258 ساعت آموزش عملی می باشد و در طول دوره توانمندیهای طراحی طرح نازک کاری، نازک کاری قطعه، پرداخت اثر نازک کاری، ساخت تندیس های سه بعدی، تابلوهای نقاشی خط و حجم گسترده، کار بر روی زمینه اصلی طرح، ساخته جعبه های هندسی ، استفاده از ضایعات چوب در اثر و ساخت زیور آلات چوبی و ... فرا خواهند گرفت و در پایان با شرکت در آزمون پایان دوره و قبولی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد.

جلسه کمیته ماده 7 (آزمونهای شاخه کاردانش )شهرستان نهبندان

پیرو تعهدات مرکز آموزش فنی وحرفه ای نهبندان در خصوص سنجش و ارزشیابی مهارت دانش آموزان شاخه کاردانش و مدیریت آموزش وپرورش شهرستان ، جلسه کمیته ماده 7 با بررسی موضوعاتی از قبیل راهکارهای افزایش همکاری فی مابین  وبرنامه ریزی اجرای آزمونهای شاخه کاردانش و همچنین اجرای  دوره های کارورزی تابستان دانش آموزان تشکیل گردید .

برگزاری آزمون عملی دوره کاربر ICDL در محل سالن آزمون آنلاین مرکز

به گزارش روابط عمومی مرکز ، امروز سه شنبه ٢٤ارديبهشت ماه ، با برگزاری آزمون عملی دوره کاربر ICDL ، فراگیران متقاضی شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای، در جلسه آزمون حضور یافتند.

فراگیران شرکت کننده در این آزمون پس از کسب نمره حدنصاب عملی موفق به دریافت گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای خواهند شد.