JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

دیدار رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای با فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی مرکز ؛ کریمان خراسانی فرماندار شهرستان نهبندان در این دیدار با اشاره به جایگاه و نقش موثر مهارت آموزی در ایجاد اشتغال پایدار ، رویکرد مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان را در این جهت مثبت و موثر ارزیابی نمود .
کریمان خراسانی همچنین تغییر نگاه به سمت ارائه آموزشهای منطبق بر نیاز منطقه و همچنین افزایش کیفی خدمات آموزشهای مهارتی و تکمیل زنجیره آموزش و اشتغال را در شهرستان از گامهای بسیار ضروری  مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان در سال ۹۸ عنوان نمود .
وی در پایان  ضمن قول مساعد به حمایت بیش از پیش اداره فنی و حرفه ایی شهرستان در اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ایی سال آینده و با  تاکید بر اینکه هدف همه ما از قبول مسئولیت؛  ارائه خدمت می باشد  ، افزود توفیقی از این بالاتر نیست که نتیجه خدمت ما فراهم کردن زمینه  اشتغال پایدار در منطقه و توسعه و بهبود وضعیت اقتصادی مردم شهرستان باشد.

در ابتدای این دیدار  رییس مرکز آموزش فنی وحرفه ای نهبندان ، با ارائه  گزارشی از دوره مدیریت مراکز وموسسات آموزش فنی وحرفه ای بحضور فرماندار شهرستان افزود: این دوره آموزشی ،پیرو در خواست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مرکز بین المللی آموزشی، سازمان جهانی کار (ILO-ITC) به صورت سفارشی و طبق نیازهای مشخص طرف ایرانی سازماندهی و اجرا گردید و مدرسان ILO (از کشورهای آلمان وایتالیا )در این دوره زمانی  آموزش ها را در مرکز تربیت مربی  ارائه نمودند.
مالدارتنها با اشاره به رویکرد سازمان مبنی بر توسعه نگاه محلی وافزایش توانمندی روسای مراکز در خصوص مدیریت محلی  یکی از مولفه های اصلی برنامه ریزی صحیح و اثربخش مهارت آموزی در شهرستان را هماهنگی با فرمانداری شهرستان عنوان نمود.

وی با تقدیر وتشکر از نگاه مثبت فرماندار شهرستان به توسعه آموزشهای مهارتی با هدف افزایش توانمندی فعالان اقتصادی منطقه ، بر ضرورت مشارکت وهمراهی فرمانداری شهرستان درتصمیم گیری واجرای برنامه های توسعه مهارت آموزی شهرستان تاکید نمود و اضافه کرد در جلسه مذکور اینجانب به حمایت های همه جانبه فرماندار محترم در حمایت های مادی(تخصیص اعتبار ویژه از محل اعتبارات اجتماعی ابلاغی ) و حمایت های معنوی(حضور فعال در کلیه برنامه های پیش بینی شده فنی و حرفه ایی شهرستان در سطح نقاط شهری و روستاهای هدف آموزشی و اعزام جمعی از فعالان بخش تعمیرات خودروهای سنگین شهرستان به استان خراسان رضوی و شهرستان گناباد) اشاره کردم که موجب تعجب مدیران شهرستانی حاضر در این برنامه آموزشی شد. مالدار تنها در پایان؛ درخواست نمود جهت اثربخشی و افزایش کیفی آموزشهای مهارتی ، سهم مرکز آموزش فنی وحرفه ای از محل اعتبارت تملک شهرستان برای سال 98 افزایش یابد.

برگزاری جلسه تبیین دوره آموزشی مدیریت مراکز و موسسات آموزش فنی وحرفه ای ویژه همکاران مرکز نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز : در این جلسه که با حضور مربیان و همکاران مرکز برگزار شد رئیس مرکز با تشریح دوره  بر لزوم توسعه نگاه محلی وحرکت به سمت مدیریت محلی تاکید نمود.
مالدارتنها با اشاره  به بازدید رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور از دوره آموزشی ، بروز کردن آموزشهای فنی وحرفه ای را مهمترین دغدغه دکتر پاک سرشت عنوان نمود و تاکید کرد با شناخت کافی از محیط پیرامون ونیاز سنجی درست بازار کار و ذینفعان وهمچنین تضمین کیفیت خدمات قابل ارائه، میتوانیم سازمانی چابک وبا دانش روز داشته باشیم .

برگزاری دوره آموزشی مهارت شیرینی پزی بدون فر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز :دوره آموزشی مهارت شیرینی پزی بدون فر در قالب طرح کارآفرینی اجتماعی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد اشتغال پایدار در مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان برگزار میگردد.

این دوره  با حضور 20نفر از متقاضیان و به مدت 60 ساعت در محل کارگاه صنایع غذایی مرکز  در حال برگزاریست و کارآموزان با شرکت در آزمون پایان دوره و قبولی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد.

کسب گواهینامه بین المللی مدیریت موسسات ومراکز آموزش فنی وحرفه ای توسط رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز :
کارگاه  آموزشی "مدیریت موسسات و مراکز آموزش فنی و حرفه ای " پیرو در خواست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مرکز بین المللی آموزشی، سازمان جهانی کار (ILO-ITC) به صورت سفارشی و طبق نیازهای مشخص طرف ایرانی سازماندهی و اجرا گردید و مدرسان ILO (از کشورهای آلمان وایتالیا )  استفانو مرانته مسئول برنامه توسعه مهارت های آموزش های فنی وحرفه ای مرکز بین المللی آموزش  سازمان جهانی کار ILO وخانم مارتا ماخول کارشناس آموزش حرفه ای در این دوره زمانی  آموزش ها را در مرکز تربیت مربی  ارائه نمودند.

در اين دوره رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان نهبندان كه به عنوان تنها نماینده استان در این دوره حضور داشتند موفق به کسب گواهینامه بین المللی مدیریت موسسات ومراکز آموزش فنی وحرفه ای شدند.

برگزاری مراسم روز درختکاری به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری در مرکز آموزشی فنی و حرفه ای نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز، به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم روز درختکاری با حضور کارکنان، مربیان و کارآموزان در محوطه مرکز آموزشی فنی و حرفه ای نهبندان برگزار شد.

سایت های مرتبط

نظرسنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟

زیاد - 54.5%
متوسط - 4.5%
کم - 40.9%

كل آرا: 22
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 04 مارس 2019 - 00:00