JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

رييس مرکزآموزش فني وحرفه اي شهرستان عنوان كرد : اجرای دومین مرحله آزمون نيروهاي مسلح در راستاي مهارت آموزی واشتغال پذيري سربازان وظيفه درشهرستان

به گزارش روابط عمومی مرکز : مالدارتنها دراین گزارش افزود : دراین آزمون 129نفر از سربازان وظیفه نیروهای مسلح هنگ مرزی ،نیروی انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان متقاضی دریافت گواهینامه های الکترونیک مهارت در 6حرفه بودند.
وی در ادامه خاطرنشان نمود اولین مرحله آزمون هماهنگ ادواری نیروهای مسلح در راستای تفاهم نامه مهارت آموزی کارکنان وظیفه و با هدف فراهم آوردن زمینه اشتغال سربازان پس از پایان خدمت وهمچنین استفاده بیشتر ازظرفیت آنها درطول دوران خدمت برگزارگردید.
مالدارتنها در پایان از همکاری فرماندهان محترم نیروهای نظامی شهرستان در اجرای تفاهم نامه مهارت آموزی کارکنان وظیفه تقدیرو تشکرنمود.

در راستای اجرای تفاهم نامه با دانشگاه آزاد انجام می گیرد : اجرای دوره ی آموزشی نقشه کش ساختمان با نرم افزار Auto CAD در محل دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان نهبندان

در این دوره ی آموزشی که در دانشگاه آزاد شهرستان نهبندان درحال برگزاریست. تعداد 12 نفر از متقاضیان ، حرفه نقشه کش ساختمان با نرم افزار Auto CAD را به مدت 322 ساعت که شامل  102 ساعت آموزش نظری و 200 ساعت آموزش عملی و 20 ساعت زمان پروژه می باشد ، و درطول دوره شايستگي هاي اجرای نرم افزار Auto CAD و کار با محیط کلی آن، ترسیم موضوعات با تعیین مختصات و زوایا، اجرای دستورات تغییر دید و کنترل صفحه نمایش، مدیریت لایه بندی اجزای نقشه، ترسیم انواع نقشه های ساختمانی با ابزارهای ترسیمی و کمک ترسیمی، اعمال دستورات ویرایشی بر انواع نقشه های ساختمانی، اعمال دستورات ویرایشی بر انواع نقشه های ساختمانی، اجرای دستورات گزارش گیری از نقشه ها، ایجاد و احضار بلوکها، افزودن متن به نقشه ها، اندازه گذاری نقشه ها، خروجی گرفتن از نقشه ها می باشد را فرا می گیرند.

برگزاری جلسه شورای اداری مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز : جلسه شورای اداری با حضور همکاران ، در محل سالن جلسات برگزار شد.
 در این جلسه رئیس مرکز ابتدا ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواستار شناساندن دستاوردهای و اثرات آموزش های فنی و حرفه ای پس از انقلاب شد.


مالدار تنها ضمن تقدیر و تشکر ازهمکاران بابت صرفه جویی های انجام گرفته در هزینه های مختلف اداری توضیحاتی در رابطه با نحوه ی ارزشیابی سال97 همکاران و هزینه کرد اعتبارات اجتماعی استانداری ارائه نمود.
در ادامه آقای کفاشی کارشناس امور اداری توضیحات کاملی در مورد استفاده دستگاه کارت ساعت و ورود و خروج همکاران بیان نمود.

اجرای آزمون های آنلاین فنی و حرفه ای در محل سایت سنجش مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان

 به گزارش روابط عمومی مرکز :در این مرحله که در روز سه شنبه 97/08/22برگزار گردید در مجموع تعداد 25 نفردر رشته های مختلف و دربخش های ثابت شهری و آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای دراین آزمون شرکت کردند.لازم به ذکر است که آزمون شوندگان در صورت کسب حداقل نمره کتبی و قبولی در آزمون عملی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد.

بازدید فرماندار و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان از کارگاه تولیدی خیاطی آبشار عاطفه ها

به گزارش روابط عمومی مرکز : فرماندار شهرستان و معاونین ایشان به همراه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان از کارگاه تولیدی خیاطی آبشار عاطفه ها بازدید نمودند.

فرماندار نهبندان در این بازدید با اشاره به شعار سال بیان داشت: حمایت از کالای ایرانی زمینه ساز ایجاد اشتغال پایدار، رشد اقتصادی و خودکفایی کشور می شود.

مهندس کریمان خراسانی افزود: اشتغال امروزه از برنامه های مهم و اولویت دار در کشور است و باید در این راستا همه مسئولین هماهنگ عمل کنند.

وی خاطر نشان کرد : از واحدهای تولیدی که زمینه ساز ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه می شوند حمایت ویژه ای خواهیم کرد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای با اشاره به راه اندازی کارگاههای تولیدی گفت : افراد دارای مهارت های فنی و حرفه ای در این قبیل کارگاهها سریعتر جذب بازار کار می شوند باید با کارآفرینان و افرادی که در چرخه ی تولید و اشتغال نقش دارند ارتباط موثر داشته باشیم.

مالدار تنها در پایان گفت : صاحبان صنایع می توانند تقاضای آموزش حرفه های مرتبط را داشته باشند و این اداره برنامه ریزی آموزش های مهارتی را مطابق با استانداردهای سازمان برگزار می نماید.