JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر در راستای بزرگداشت هفته امر به معروف و نهی از منکر در مرکز اموزش فنی و حرفه ای نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز ،در راستای بزرگداشت هفته امر به معروف و نهی از منکر و تبیین فلسفه قیام عاشورا ،در سومین روز از ماه محرم برای کاراموزان و کارکنان مرکز، کارگاه آموزشی برگزار شد .


دراین جلسه حجه الاسلام قریب پیرامون اهمیت امر به معروف این فریضه فراموش شده در جامعه مسا ئلی را مطرح و همچنین اهمیت نماز اول وقت وفضیلت نمازجماعت مطالبی را به سمع ونظر همکاران و کارآموزان رسانده و ایشان ابراز داشتند که بعضی از مردم واجبات را رها کرده ومستحبات را انجام میدهند که باید به آنها تذکر داده شود که از واجبات غافل نشوند .

برگزاری مسابقات طناب کشی ویژه کاراموزان ، مربیان و همکاران مرکز آموزش فنی وحرفه ای نهبندان (جام تعاون)

به گزارش روابط عمومی مرکز مسابقات طناب کشی ویژه کاراموزان ، مربیان و همکاران مرکز آموزش فنی وحرفه ای نهبندان (جام تعاون) برگزار شد .

 

در این مسابقات که به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون و با همکاری اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان برگزار گردید، شش تیم از کارگاههای مختلف و همکاران بخش اداری مرکز حضور داشتند مسابقات بصورت تک حذفی برگزار گردید و تیم پرسنل بخش اداری مرکز توانست با پیروزی مقابل حریفان  به مقام قهرمانی دست یابد.
سرپرست مرکز هدف از برگزاری این مسابقات را علاوه بر ایجاد فضای نشاط وسرگرمی برای کارآموزان تقویت روحیه کار تیمی عنوان کرد.
لازم به ذکر است گه در پایان مسابقات با اهداء جوایزی از تیم برتر مسابقات قدردانی شد.

برگزاری جلسه با نمایندگان محترم ستاد کل نیروهای مسلح درشهرستان به منظور تشریح وتبیین طرح ازمون پروژه محور

به گزارش روابط عمومی مرکز ،به منظور عملیاتی نمودن ارزشیابی مهارت با رویکرد سنجش عملکردی و تشریح و تبیین طرح جلسه با نمایندگان محترم ستاد کل نیروهای مسلح درشهرستان برگزار گردید.

بازديد محمد حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبي از نمايشگاه توانمندي هاي مركز اموزش فني و حرفه اي در محل سالن نمایشگاههای عمومی اداره صنعت و معدن

به گزارش روابط عمومی مرکز ، مهندس حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی به همراه بیکی فرماندار شهرستان نهبندان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از نمایشگاه توانمندی هاي مركز اموزش فني و حرفه اي در محل سالن نمایشگاههای عمومی اداره صنعت و معدن بازدید نمودند.

به مناسبت سالروز سفر پرخیر وبرکت مقام معظم رهبری به نهبندان نمایشگاه توانمندیهای شهرستان در محل نمايشگاه اداره صنعت و معدن افتتاح و مورد بازدید علاقه مندان قرار گرفت

به گزارش روابط عمومي مركز عصر روز سه شنبه پنجم شهریور به مناسبت سالروز سفر پرخیروبرکت مقام معظم رهبری به نهبندان ،نمایشگاه توانمندیهای شهرستان در محل سالن نمایشگاههای عمومی اداره صنعت و معدن با حضور فرماندار شهرستان و مديران دستگاه هاي اجرايي  و مردم عزیز نهبندان افتتاح و مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت .

در این نمایشگاه غرفه مربوط به مركز آموزش فني و حرفه اي نهبندان ، مشتمل بر دست ساخته های مهارت آموختگان مرکز خواهران در رشته های مختلف ، پایگاه مشاوره شغلی ، از تاریخ 5 لغایت 7 شهریور ، صبح وعصر پذيراي بازديدكنندگان عزيز ميباشد  .