JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید اعضای کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی از مجموعه مرکز آموزش فنی و حرفه ا ی شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز نهبندان در این بازدید اقایان دکتر جبار کوچکی نژاد ومحمد بیرانوندی اعضای کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی و دکتر غلامرضا زمانی معاون اداری مالی دانشگاه فنی وحرفه ای کشور حضور داشتند رئیس مرکز نهبندان ضمن عرض خوشامدگویی مطالبی در خصوص ظرفیت ها و پتانسیل های مرکز ارائه نمود .

برگزاری دروه ی آموزشی پرورش گوسفند با همکاری کمیته امداد شهرستان در مرکز آموزش فنی وحرفه ای نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز : دوره آموزشی پرورش گوسفند با همکاری کمیته امداد شهرستان  در مرکز آموزش فنی وحرفه ای نهبندان برگزار گردید.

در این دوره که  تعداد 16 نفر از متقاضیان مرد روستائی حضور داشتند ،  آموزشهای مربوط به حرفه پرورش گوسفند را فرا گرفتند  .

 مهارت آموزان پس از طی دوره آموزشی با شرکت در آزمون پایان دوره و قبولی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد.

برگزاری نمایشگاه توانمندی بانوان روستای کهنو

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان نهبندان این نمایشگاه که همزمان با پایان دوره نازک دوز زنانه در روستای کهنو برگزار شد مهارت آموختگان دست ساخته های خود را در معرض دید عموم قرار دادند.

برگزاري مانور اطفا حريق با حضور پرشور كارآموزان مرکز

به گزارش روابط عمومی مرکز ، مانور اطفاء حریق ویژه كارآموزان و همكاران مركز آموزش فنی و حرفه اي نهبندان با همكاري سازمان آتش نشانى برگزار شد.

این مانور در راستای پیشگیری  از حوادث  و به منظور بالابردن سطح آموزشی كارآموزان كه در مواقع خاص بیشترین نقش را در زمینه مدیریت بحران ايفا مي كند برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه توانمندی های بانوان در روستای خوانشرف

به گزارش روابط عمومی مرکز این نمایشگاه که همزمان با پایان دوره های نازک کار چوب و سازنده زیورآلات چوبی در روستای خوانشرف برگزار شد مهارت آموختگان دست ساخته های خود را در معرض دید عموم قرار دادند.