JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

در راستای اجرای تفاهم نامه با نیروهای مسلح انجام می گیرد برگزاری دوره ی آموزشی کمک نقاش ساختمان در محل هنگ مرزی شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز :این دوره که با حضور 12 نفر از متقاضیان در حال برگزاری می باشد ، مهارت آموزان دوره ی کمک نقاش ساختمان را به مدت  177 ساعت که شامل  45 ساعت آموزش نظری و 132 ساعت آموزش عملی می باشد را فرا می گیرند.

بخشی از شایستگی های آن شامل نقشه خوانی ، متره كاركردن کار ، ساختن گچ وكشيدن گچ زنده و کشته  ، آماده  سازی سطوح گچي ، سمباده كاري سطوح بتونه كاري شده ، همكاري در زدن رنگ نيمه پلاستيك روي سقف ، آستركاري با رنگ پلاستيك ، روغن اندود كردن سطوح گچي ،  همكاري در زدن رنگهاي روغني روي سطوح گچي زيرسازي شده همكاري در زدن رنگ روغني مات و براق روي سطوح چوبي و صفحات مصنوعي همكاري در زدن رنگ هاي روغني سطوح فلزي و همكاري در رنگ آميزي استخرمی باشد.


متقاضیان در پایان با شرکت در آزمون پایان دوره و قبولی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد .

برگزاری آزمون های آنلاین فنی و حرفه ای در محل سایت سنجش مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز :در این مرحله که در روز سه شنبه 97/08/22برگزار گردید در مجموع تعداد 12 نفردر رشته های مختلف و دربخش های ثابت شهری و آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای دراین آزمون شرکت کردند.لازم به ذکر است که آزمون شوندگان در صورت کسب حداقل نمره کتبی و قبولی در آزمون عملی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد.

به مناسبت هفته گرامیداشت پدافند غیر عامل برگزار شد :اجرای کارگاه پدافند غیر عامل در مرکز آموزش فنی و حرفه شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز :این کارگاه آموزشی یک روزه با حضور کارکنان ، مربیان و کار آموزان مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان نهبندان در محل سالن اجتماعات مرکز برگزار شد.
 سرگرد رضایی رئیس پلیس پیشگیری و عملیات منطقه انتظامی شهرستان ، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص پدافند غیرعامل و بازخوانی فرمایشات ایشان مبنی بر این که " امروز اهمیت پدافند غیرعامل قاعدتاً برای همه بایستی شناخته شده باشد ، اهتمام شما کار را پیش می برد. از این رو بایستی هریک از ارگان های اجرایی با توجه به تخصص خود در این امر مشارکت نمایند." توضیحاتی در مورد این کارگاه آموزشی ایراد نمود.
وی در ادامه برنامه آموزشی کارگاه را با سر فصل های 1- مفاهیم و کلیات پدافند غیرعامل 2- راهبردهای پدافند غیرعامل کشور 3- جایگاه پدافند غیرعامل در مدیریت بحران 4- مدیریت بحران و پدافند غیرعامل برای حاضرین در جلسه، ارائه نمود.
رئیس پلیس پیشگیری و عملیات منطقه انتظامی شهرستان در پایان با اشاره به اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی همواره در فکر صدمه و آسیب به مردم انقلاب هستند بر آمادگی کامل نیروی انتظامی از طریق پدافند غیر عامل ، در برخورد با هر گونه خطر احتمالی دشمنان تاکید نمود.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نهبندان عنوان نمود: اجرای اولین دوره ی فن ورز شبکه های هوایی برق در شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی مرکز : مالدارتنها با اعلام این خبر افزود : در این دوره که با همکاری مدیریت توزیع برق شهرستان در حالی برگزاریست 21 نفرازمتقاضیان، مهارت حرفه فن ورز شبکه های هوایی برق رابه مدت 139ساعت که شامل43 ساعت آموزش نظری و 96ساعت آموزش عملی می باشد، فرا میگیرند.
مالدارتنها در ادامه خاطر نشان نمود : با توجه به نیاز مدیریت توزیع برق شهرستان در استفاده از نیروهای ماهر در بخش فن ورز شبکه های هوایی برق، و همچنین با هدف ارتقاء مهارت و توانمندسازی جوانان جویای کار بومی شهرستان، جهت بکارگیری در این بخش این دوره اجرا می گردد.
وی درپایان باتقدیروتشکرازهمکاری مدیریت توزیع برق شهرستان ، آمادگی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان را جهت همکاری با کلیه دستگاهها و نهادهای شهرستان جهت ارتقاء مهارت شاغلین و همچنین آموزش نیروی کار مورد نیاز آنها اعلام نمود.

در راستای طرح توانمندسازی روستائیان ، عشایر ، مناطق محروم ومرزی شهرستان صورت گرفت :  اجرای  دوره ی آموزش مهارت شیرینی پزی درجه 2 در روستای حسین آباد

به گزارش روابط عمومی مرکز : این دوره که  با هدف ایجاد اشتغال پایدرا و جلوگیری از مهاجرت روستائیان در حال برگزاریست ،21 نفر از مهارت آموزان ، دوره شیرینی پز درجه 2 را به مدت 190 ساعت که شامل 45 ساعت آموزش نظری و 145 ساعت آموزش عملی می باشد فرا می گیرند.

مهارت آموزان ، شایستگی های این حرفه را که شامل توانایی برش خمیر وقالب گیری ،توانایی تهیه کمپوت ، مربا و مارمالادهای مورد استفاده در شیرینی پزی ، توانایی تهیه انواع شکلات و تهیه انواع کیک و شیرینی تر و توانایی انواع دسرها می باشد فرا می گیرند و ودر پایان با شرکت در آزمون پایان دوره و قبولی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد.

مهارت آموزان ، شایستگی های این حرفه را که شامل توانایی برش خمیر وقالب گیری ،توانایی تهیه کمپوت ، مربا و مارمالادهای مورد استفاده در شیرینی پزی ، توانایی تهیه انواع شکلات و تهیه انواع کیک و شیرینی تر و توانایی انواع دسرها می باشد فرا می گیرند و ودر پایان با شرکت در آزمون پایان دوره و قبولی موفق به دریافت گواهینامه الکترونیک مهارت خواهند شد.